Váš praktický průvodce S.r.o. a Daňovou kontrolou

Na našem portálu Daně pro lidi jsme pro Vás vytvořili novou rubriku Literatura. V této části naší webové stránky Vám chceme nabídnout odbornou literaturu v elektronickém šatě – e-booky.

Datum publikace:4.10.2018

E-booky (text)

Na našem portálu Daně pro lidi jsme pro Vás vytvořili novou rubriku Literatura. V této části naší webové stránky Vám chceme nabídnout odbornou literaturu v elektronickém šatě – e-booky. Na rozdíl od klasické knihy jsou e-booky podstatně skladnější a mobilnější. Stejné množství knih v tomto formátu schováte doslova do kapsy. Takovou knihu můžete mít, jak dlouho chcete a bude zde stále pro Vás. Momentálně jsou v nabídce e-booky na témata Daňová kontrola a Společnost s ručením omezeným.

Daňová kontrola je pro mnoho podnikatelů velkým strašákem. Pokud se však na ni náležitě připravíte, není se vůbec čeho bát. Jak se dá na daňovou kontrolu připravit a co všechno můžete od ní očekávat – to všechno najdete v odborném textu s příklady z praxe i judikaturou od Ing. Zdeňka Burdy.

Přemýšlíte, jak si založit firmu? Téma Společnost s ručením omezeným je předmětem dalšího e-booku. Tato samostatná právnická osoba vystupuje pod vlastním jménem, a ne pod jménem fyzické osoby, což vyvolává o mnoho profesionálnější a odbornější dojem na okolí, a to je pro podnikatele velkou výhodou. Společnost s. r. o. má také oproti jiným druhům společností výhodu v případě ručení za škody, kdy společníci neručí celým svým majetkem, ale ručí jen do výše svého nesplaceného vkladu zapsaného v obchodním rejstříku (na rozdíl od živnostníků). Všechno o účetnictví a daních v tomto typu kapitálové společnosti Vám už zodpoví podrobná publikace od Ing. Hany Březinové.

https://www.daneprolidi.cz/ebook.htm

 

Poznámky pod čarou:

Autor: Ing. Hana Březinová, Ing. Zdeněk Burda

 

 

 

Pokračování článku je součástí předplaceného přístupu.

Roční přístup si můžete objednat zde:

Výhody předplaceného přístupu naleznete v části O PORTÁLU

 

 

Funkcie

Partneři