Novela zákona o DPH od 1. 7. 2021 (ONLINE ROZHOVOR)

Pokud potřebujete v této oblasti poradit, neváhejte se zapojit dne 27.05.2021, od 13:00 do 14:00 do online rozhovoru. Vaše dotazy k uvedenému tématu ochotně zodpoví Bc. Tomáš Krůl - daňový poradce.

Datum publikace:20.05.2021
Autor:Bc. Tomáš Krůl

Online rozhovor (text)

Česká daňová legislativa není moc stálá a velmi často se mění. Toto se nevyhnulo ani oblasti DPH, kdy od 1. 7. 2021 doje k podstatným změnám v dani z přidané hodnoty. Nutno podotknout, že v této změně jsou čeští zákonodárci nevinně a jedná se o proces týkající se celé EU.

Od 1. 7. 2021 dojde k velmi významným změnám v zasílání zboží (resp. po novu v „prodeji na dálku“), kdy dochází ke změně limitů pro určení místa plnění a rozšiřuje se využití režimu jednoho správního místa.

Zároveň se od 1. 7. 2021 ruší osvobození pro zásilky ze třetích zemí malého rozsahu, kdy se celoplošně pro tyto zásilky ruší osvobození od DPH.

V dnešním online rozhovoru Vám poskytneme odpovědi, které Vás v souvislosti s novelou DPH trápí.

Na otázky k uvedenému tématu dostanete správnou odpověď, pokud se zeptáte našeho odborníka přímo v online rozhovoru:

Novela zákona o DPH od 1. 7. 2021 (ONLINE ROZHOVOR)

Archiv všech online rozhovorů najdete v záložce Daňová pohotovost nebo zde.

 

 

 

Pokračování článku je součástí předplaceného přístupu.

Roční přístup si můžete objednat zde:

Výhody předplaceného přístupu naleznete v části O PORTÁLU

 

 

Poznámky pod čarou:

Funkcie

Partneři

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.