Účetní závěrka 2020 (ONLINE ROZHOVOR)

Pokud potřebujete v oblasti účetní závěrky poradit, neváhejte se zapojit dne 24.11.2020, od 13:00 do 14:00 do online rozhovoru. Vaše dotazy k uvedenému tématu zodpoví Bc. Tomáš Krůl - daňový poradce.

Datum publikace:16.11.2020
Autor:Bc. Tomáš Krůl

Online rozhovor (text)

Opět nastává konec roku a pro účetní jednotky nastává nejpracnější období roku, protože povinnosti spojené s uzavřením účetnictví a se sestavením účetní závěrky za rok 2020 se velmi přiblížily.

Všechny účetní jednotky sestavují v případech stanovených zákonem o účetnictví účetní závěrku, která tvoří nedílný celek. Sestavené finanční výkazy poskytují informace o celkovém hospodaření dané účetní jednotky.

Pracím spojeným s účetní závěrkou se vyplatí věnovat velkou pozornost, protože se jedná ve své podstatě o nejdůležitější akt spojený s účetnictvím účetní jednotky. Chybně sestavená účetní závěrka by tak mohla mít fatální důsledky.

Pravidla pro sestavení účetní závěrky jsou definovány zákonem č. 563/1991 Sb., o účetnictví a ve vyhlášce č. 500/2002 Sb.

A o účetní závěrce bude dnešní on-line rozhovor.

Na otázky k uvedenému tématu dostanete správnou odpověď, pokud se zeptáte našeho odborníka přímo v online rozhovoru. 

Účetní závěrka 2020 (ONLINE ROZHOVOR)

Archiv všech online rozhovorů najdete v záložce Daňová pohotovost nebo zde.

 

 

 

Pokračování článku je součástí předplaceného přístupu.

Roční přístup si můžete objednat zde:

Výhody předplaceného přístupu naleznete v části O PORTÁLU

 

 

Poznámky pod čarou:

Související aktuality

Funkcie

Partneři

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.