Daňové noviny 8/2019

Datum publikace:30.08.2019

tt_noviny-dpl-08-2019

Vážení čtenáři,

Ministerstvo financí a Ministerstvo průmyslu a obchodu chtějí usnadnit začátek podnikání, podpořit rodinné firmy, zjednodušit daňový systém. Opatření vyplývají z tzv. živnostenského balíčku. Některá již byla schválena nebo zavedena, další se chystají. Například plánované změny daňových zákonů a s tím spojené odstranění výjimek nebo zavedení stravenkového paušálu.

Od 14. září 2019 dojde k důležitým změnám v oblasti plateb, které se dotknou nejen bank a jejich klientů. Budou mít vliv také na české e-shopy, jejich provozovatele a zákazníky. No doposud není zcela jasné, jak to všechno bude vypadat v praxi.

Protože chceme, abyste díky nám měli přehled o tom podstatném, co se právě děje v legislativě daních a účetnictví, přichystali jsme pro Vás soutěž. Soutěží se o dva pobyty pro dvě osoby v krásném penzionu Jánošíkův dvůr umístěném v dechberoucí krajině Malé Fatry, poukaz na seminář od NOTIA, vzdělávání dle vlastního výběru, e-knihy a mnoho dalších cen. Soutěž poběží už jenom do 16. září.

Určitě se připojte k nám a spokojeným zákazníkům. Ti, co DPL již mají, ví, že naše menu vás rychle nasměřuje k tomu, co právě hledáte.

Redakce Daně pro lidi

Eva Rosinová

Poznámky pod čarou:

Související články

Související interní směrnice

Funkcie

--%>