Všechny články z rubriky
268 výsledků

...
Vnitřní audit (text).jpg

Jednou ze základních funkcí managementu je kontrola. V článku se zabýváme vymezením vnitřní kontroly, jejím postupem, požadavky na její průběh.

TOP2.jpg

Třístranný obchod je specifická forma zjednodušeného postupu při dodání zboží uvnitř území Evropské unie. 

Obnova daňového řízení (text).jpg

Nejčastějším způsobem výrazu nesouhlasu s rozhodnutími správce daně je řádný opravný prostředek – odvolání. V některých případech se však dostaneme k méně obvyklým formám snahy o změny původních rozhodnutí a nemusí být iniciovány pouze daňovým subjektem. Daňový řád rozeznává tzv. „opravné a dozorčí prostředky“.

Horká novinka- Novela ZDPH opět s odloženou účinností na neurčito (text).jpg

Připravovaná novela zákona o DPH č. sněmovního tisku 867 odsouhlasená ve třetím čtení Poslaneckou sněmovnou měla být projednána v Senátu ČR dne 2. 7. 2021.

Horko na pracovišti (text).jpg

Tropické teploty již udeřily v celé České republice. Vysoké teploty na pracovišti jsou tedy aktuálním tématem.

novela-dph-2021-top-main-small.png

Novela zákona o DPH 2021 přináší revoluční změny. Připravte se na ni s portálem Daněprolidi.cz.

Online rozhovor (text).jpg

Pokud potřebujete v této oblasti poradit, neváhejte se zapojit dne 22.06.2021, od 13:00 do 14:00 do online rozhovoru. Vaše dotazy k tématu zodpoví Bc. Tomáš Krůl - daňový poradce.

Online rozhovor (text).jpg

Pokud potřebujete poradit a máte zakoupený balíček Mzdy pro lidi, neváhejte se zapojit dne 15.06.2021, od 13:00 do 14:00 do speciálního online rozhovoru.

Přehled nejdůležitějších změn zákona o DPH navržených s účinností od 1. 7. 2021 (I. část) (text).jpg

V článku je uveden přehled nejdůležitějších změn zákona o DPH navržených ve sněmovním tisku 867, který je ve schvalovacím řízení. Účinnost je navržena od 1. července 2021.

Významné změny u majetku v roce 2021 v příkladech (text).jpg

Rok 2021 přinesl do zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, mnoho významných novinek. V následujícím textu se podíváme na ty z nich, které se týkají hmotného a nehmotného majetku, jeho technického zhodnocení a také odpisů.

...

Partneři

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.