Všechny články z rubriky
183 výsledků

...
Online rozhovor (text).jpg

Nejsou vám jasné opatření vlády v souvislosti Liberačním balíčkem? Pokud potřebujete v této oblasti poradit, neváhejte se zapojit dne 07.04.2020, od 10:00 do 11:00 do speciálního online rozhovoru. Vaše dotazy zodpoví Bc. Tomáš Krůl - daňový poradce.

Nejčastější dotazy zaměstnavatelů, zaměstnanců a OSVČ ve světle pandemie (text).jpg

S ohledem na současnou situaci uvádíme nejčastější dotazy, které kladou zaměstnavatelé, zaměstnanci, ale i fyzické osoby, především osoby samostatně výdělečně činné.

do_topky_blond.png

Přinášíme Vám kompletní informace k opatřením vlády České republiky.

Liberační daňový balíček s cílem zmírnit ... (text).png

V souvislosti se šířením viru SARS-CoV-2 za účelem zmírnění dopadů na daňové subjekty, rozhodla ministryně financí v souladu s § 260 odst. 1 písm. b) daňového řádu o daňových opatřeních nazýváných Liberační daňový balíček.

Online rozhovor (text).jpg

Neváhejte se zapojit 26.03.2020, od 10:00 do 11:00 do speciálního online rozhovoru určeného pro klienty balíku Práce a mzdy. Vaše dotazy zodpoví JUDr. Eva Dandová - odbornice v oblasti pracovního práva.

Online rozhovor (text).jpg

Neváhejte se zapojit 23.03.2020, od 10:00 do 11:00 do speciálního online rozhovoru. Vaše dotazy k tématu zodpoví Bc. Tomáš Krůl.

Využití práce z domova v současné době (text).jpg

Práce z domova (home office) se stává v současné době významným zaměstnaneckým benefitem a stoupá počet profesí, ve kterých je možné vykonávat částečně nebo plně práci z domova.

ČNB přijímá opatření v souvislosti s epidemií koronaviru (text).jpg

Bankovní rada České národní banky jednomyslně rozhodla o opatřeních na zmírnění dopadů situace způsobené epidemií koronaviru na české firmy, podnikatele a domácnosti.

Vláda schválila liberačný balíček (text).jpg

Vláda schválila balíček opatření v oblasti daní, které reagují na aktuální situaci a představují jedno z palety přijímaných opatření, která pomohou ekonomickým subjektům překlenout nouzový stav.

EET od 1.5.2020 (text).jpg

Pokud potřebujete poradit v oblasti elektronické evidence tržeb, neváhejte se zapojit dne 17.03.2020, od 10:00 do 11:00 do online rozhovoru. Vaše dotazy ochotně zodpoví Bc. Tomáš Krůl.

...

Partneři