Všechny články z rubriky
281 výsledků

...
Online rozhovor (text).jpg

Zajímájí vás novely zákona o DPH, které proběhly v rámci roku 2021? Neváhejte se zapojit dne 21.10.2021, od 13:00 do 14:00 do online rozhovoru. Vaše dotazy zodpoví Bc. Tomáš Krůl - daňový poradce.

DPH u nedoložených mank a škod (text).jpg

V článku se autorka pokusí přiblížit problematiku postupu plátce v případě, kdy dojde ke zničení jeho obchodního majetku, případně ke ztrátě nebo odcizení a plátce není schopen řádně doložit osud tohoto majetku.

Online rozhovor (text).jpg

Pokud potřebujete v této oblasti poradit a máte zakoupený náš produkt Mzdy pro lidi, zapojte se dne 12.10.2021, od 13:00 do 14:00 do speciálního online rozhovoru. Vaše dotazy zodpoví JUDr. Eva Dandová.

Zvláštní režimy jednoho správního místa v DPH pro rok 2021, změny ... - videoškolení (text).jpg

Problematiku rozebíráme v aktuálním videoškolení, které je vám k dispozici na naší stránce.

pes.png

Partnerství Poradce podnikateleHospodářskou komorou České republiky - skvělý bonus pro Vás.

Online rozhovor (text).jpg

Pokud potřebujete v této oblasti poradit a máte zakoupený náš produkt Mzdy pro lidi, zapojte se dne 21.09.2021, od 13:00 do 14:00 do speciálního online rozhovoru. Vaše dotazy zodpoví JUDr. Eva Dandová - odbornice v oboru pracovního práva.

Online rozhovor (text).jpg

Pokud potřebujete v této oblasti poradit, neváhejte se zapojit dne 16.09.2021, od 13:00 do 14:00 do online rozhovoru. Vaše dotazy k uvedenému tématu zodpoví Bc. Tomáš Krůl - daňový poradce.

Jak začít se samostatnou výdělečnou činností (text).jpg

V minulém článku, který se zabýval důležitými otázkami začátku profesní dráhy, jsme se zabývali i otázkou založení vlastní živnosti. V tomto článku se na to podíváme trochu podrobněji. Jak tedy začít a stát se osobou samostatně výdělečně činnou?

Mimořádné pracovní cesty (text).jpg

V návaznosti na současnou situaci se začaly objevovat mylné představy o poskytování cestovních náhrad, zejména v souvislosti s výkonem práce doma, a to konkrétně s požadavky na předmětné náhrady také mimo pracovní cesty. Tuto záležitost je třeba upřesnit a objasnit ustanovení § 152 písm. c) zákoníku práce.

Daňové zvýhodnění na dítě 2021 (2022) (text).jpg

Ukážeme si na příkladech základní řešení uplatnění správné výše daňového zvýhodnění v roce 2021 (s promítnutím změn na základě zákona č. 285/2021 Sb.), a to v různých situacích.

...

Partneři

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.