Vyhľadávanie > JUDr. Ing. Radan Tesař
195 výsledků

Zobrazit filtrySkrýt filtry

JUDr. Ing. Radan Tesař

JUDr. Ing. Radan Tesař je advokátem zapsaným u České advokátní komory, soudním znalcem (se specializací na daně, cla a odvody, finanční analýzy a rozbory hospodaření obchodních korporací, dodavatelsko-odběratelské vztahy a účetní evidence) a rovněž insolvenčním správcem. Tato velmi unikátní profesní kombinace a rovněž absolvování právnické fakulty (včetně získání titulu JUDr.) a ekonomické fakulty (Ing.) mu umožňuje hlouběji porozumět a následně řešit jednotlivé praktické problémy nejen z právního hlediska, ale také z hlediska financí, daní a účetnictví.

JUDr. Ing. Radan Tesař úzce spolupracuje s advokátní kanceláří Nováková + Partners. Předtím působil mimo jiné v mezinárodní advokátní kanceláři PwC Legal, dále jako podnikový právník u významné české společnosti zařazené do CZECH TOP 100 a v neposlední řadě i v menší advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi.

Vedle běžné právní agendy advokátní kanceláře se specializuje zejména na daňové spory, na právní a daňové aspekty podnikání klientů včetně transakčního poradenství a na insolvenční řízení. Rovněž poskytuje právní a znalecké služby v rámci hospodářské trestné činnosti.

Zdroje

Partneři

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.