Celkem: 3 výsledky
Vyberte z následujících zdrojů pro upřesnění výsledku vyhledávání. Zobrazené texty můžete v pravém menu dále filtrovat pro rychlé nalezení hledané problematiky.

Zobrazit filtrySkrýt filtry

Publikováno: 28.01.2021
Autor: Ing. Václav Benda
Právní stav od : 01.01.2021

Často diskutovanou záležitostí je, jak z hlediska zákona o DPH posuzovat dočasné přidělení zaměstnanců k jinému zaměstnavateli. V rámci následujícího článku se dozvíte, kdy se jedná o poskytnutí služby, které je zdanitelným plněním.

Publikováno: 19.03.2020
Autor: Ing. Bc. et Bc. Eva Blechová
Právní stav od : 16.03.2020

Všude samá nařízení ohledně koronaviru. To, co platí teď, už za pár hodin či dní nemusí být pravda. Podívejme se krátce na shrnutí těch nejdůležitějších věcí, které se dotknou zaměstnanců i zaměstnavatelů z daňového i personálního hlediska – stručně, jasně a srozumitelně.

Publikováno: 10.06.2019
Autor: Bc. Tomáš Krůl
Právní stav od : 01.01.2019

Vzhledem k tomu, že se blíží doba dovolených, je vhodné si shrnout, na co si dát před odjezdem pozor, abyste se po návratu Vy a Vaše peněženka nedivili, kolik že to máte zaplatit na pokutách za neplnění povinností.

Partneři

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.