Partneři

Logo SÚ ČR 1

Svaz účetních České republiky, z. s. je dobrovolnou, nezávislou profesní organizací s celostátní působností, která pod tímto názvem od roku 1990 sdružuje účetní, auditory, daňové poradce a ostatní zájemce, kteří souhlasí s programovými zásadami definovanými ve stanovách Svazu a v dalších dokumentech. Ve své činnosti navazuje na činnost Českého svazu účetních a statistiků založeném v roce 1969 v Plzni.

Svaz účetních České republiky je partnerem společnosti Poradce podnikatele a odborným garantem portálu Daně pro lidi.

 

 

0 Institut certifikace Svazu účetních, a.s. je vzdělávací agentura s dlouholetou tradicí na trhu vzdělávání, zaměřená na rozvoj všech aktivit, které podporují rozvoj účetní profese. Organizuje a zabezpečuje vzdělávací akce v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva, daní a celou řadu dalších vzdělávacích aktivit, a to jak pro účetní odborníky s praxí, tak pro absolventy škol nebo úplné začátečníky. Dlouhodobým cílem Institutu je poskytování kvalifikačního servisu profesním účetním v takové úrovni, která je plně srovnatelná se situací ve vyspělých zemích Evropy, aby naši odborníci nebyli z tohoto důvodu přehlíženi nebo jinak diskriminováni.

 

notia-vzdelavani NOTIA Vzdělávání představuje špičkou v oblasti vzdělávání účetních a daňových odborníků. Specializuje se na kompletní daňovou problematiku, finanční a mzdové účetnictví, obchodní právo, leasing a na další oblasti podnikové ekonomiky. Klientům seminářů a kurzů zprostředkovává  teoretické znalosti i praktické zkušenosti špičkových lektorů, kteří jsou nejen odborníky na danou tématiku, ale zároveň jsou schopni přednášet a diskutovat srozumitelně a poutavě. Její lektoři splňují odborné a pedagogické požadavky, kterými tak zajišťuje vysokou kvalitu vzdělávacích programů. Sídlo má na krásné pražské Novotného Lávce 5, Praha 1.

 

cashbot-primary-logotype S Cashbotem se můžete soustředit na to, co je pro vaše podnikání skutečně důležité. Cashbot zkrátí nebo odloží splatnost faktur, jak právě potřebujete, a takto uvolněné peníze můžete použít pro rozvoj vašeho podnikání.

 

ABSOLUTUM_logo

Absolutum Wellness Hotel**** se nachází v Praze 7 - Holešovicích, jen několik kroků od stanice metra Nádraží Holešovice. Jeho lokalita zaručuje snadnou a rychlou dostupnost nejen do centra Prahy, ale i Výstaviště Praha, ZOO Praha a Botanické zahrady.

Tento moderní zrekonstruovaný hotel nabízí svým klientům nezapomenutelný pobyt v designových pokojích různých kategorií. Nachází se zde také stylová restaurace Salut, kde vám rádi připraví výtečné pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Dále disponuje moderním konferenčním a školícím centrem.

K hotelu patří také špičkové wellness centrum, kde naši klienti mohou spojit svůj pobyt s příjemnou relaxací a odpočinkem.

Každý klient Daní pro lidi může využít speciální slevu 20 % na ubytování.

 

 

aion ořez Naše informační systémy nacházejí souvislosti tam, kde ostatní jen matně tuší, že by nějaké mohly být. Encyklopedie, slovníky, tezaury, znalostní báze, mapy námětů, právní informační systémy, vývoj software na míru, webové aplikace.

 

        Bitmap

Všem zájemcům o úspory a ENERGETICKÉ DOBRO nabízíme řešení pro dlouhodobě udržitelné snížení nákladů na elektřinu, zemní plyn, vodu a teplo. Jsme spolehlivým partnerem firem, veřejných institucí, živnostníků a domácností. Naše kancelář v Praze je Vám k dispozici v Jažlovické ulici 1332/2 na Jižním Městě Chodov.

 

 

      dpl_partneri_habr Účetnictví je základní stavební prvek a pilíř informačního systému každé účetní jednotky, každé společnosti. Stěžejní důraz je třeba klást na kvalitu účetnictví a účetních závěrek. Společnost AUDIT HABR s. r. o. má dlouholeté zkušenosti, praktické znalosti a výborné teoretické zázemí nejen regulačních pravidel České republiky, ale i mezinárodně uznávaných zásad, pravidel a standardů.

 

HB_colour oriznute Rutinní práci u počítače nahrazujeme efektivními roboty, kteří odvedou nezáživnou práci. Vaši pracovníci se tak mohou věnovat odborné práci a péči o vaše klienty. Díky automatizaci zefektivníte firemní procesy a ušetříte 50 - 70 % na osobních nákladech.

 

 

logo 3 růžové Externí účetnictví a ekonomické poradenství pro Vaši firmu v oblastech účetnictví a zpracování mezd, daňová evidence a optimalizace daní - Plzeň a Praha.

 

Saturia_logo Díky honorovanému finančnímu plánování a bezpečnému investování vám pomůžeme splnit si finanční cíle. Sedíme s vámi na stejné straně jednacího stolu a pomůžeme vám pochopit výhody a nevýhody každého řešení.

 

Poznámky pod čarou:

Partneři

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.