Partneři

    notia-vzdelavani NOTIA Vzdělávání představuje špičkou v oblasti vzdělávání účetních a daňových odborníků. Specializuje se na kompletní daňovou problematiku, finanční a mzdové účetnictví, obchodní právo, leasing a na další oblasti podnikové ekonomiky. Klientům seminářů a kurzů zprostředkovává  teoretické znalosti i praktické zkušenosti špičkových lektorů, kteří jsou nejen odborníky na danou tématiku, ale zároveň jsou schopni přednášet a diskutovat srozumitelně a poutavě. Její lektoři splňují odborné a pedagogické požadavky, kterými tak zajišťuje vysokou kvalitu vzdělávacích programů. Sídlo má na krásné pražské Novotného Lávce 5, Praha 1.

 

aion ořez Naše informační systémy nacházejí souvislosti tam, kde ostatní jen matně tuší, že by nějaké mohly být. Encyklopedie, slovníky, tezaury, znalostní báze, mapy námětů, právní informační systémy, vývoj software na míru, webové aplikace.

 

        Bitmap

Všem zájemcům o úspory a ENERGETICKÉ DOBRO nabízíme řešení pro dlouhodobě udržitelné snížení nákladů na elektřinu, zemní plyn, vodu a teplo. Jsme spolehlivým partnerem firem, veřejných institucí, živnostníků a domácností. Naše kancelář v Praze je Vám k dispozici v Jažlovické ulici 1332/2 na Jižním Městě Chodov.

 

 

      dpl_partneri_habr Účetnictví je základní stavební prvek a pilíř informačního systému každé účetní jednotky, každé společnosti. Stěžejní důraz je třeba klást na kvalitu účetnictví a účetních závěrek. Společnost AUDIT HABR s. r. o. má dlouholeté zkušenosti, praktické znalosti a výborné teoretické zázemí nejen regulačních pravidel České republiky, ale i mezinárodně uznávaných zásad, pravidel a standardů.

 

   UOL Máte starosti s účetní? Využijte nabídky UOL a mějte svoje podnikání pod kontrolou. Postarají se vám kompletně o účetnictví, mzdy i daně a zároveň neztratíte přehled díky vychytané online aplikaci.

 

 

Original_png

Spolehlivé vedení účetnictví ekonomických subjektů s důrazem na kvalitu, efektivitu a zákonné termíny pod záštitou Komory daňových poradců ČR.

 

 

logoPOREA

Nabízíme Vám zpracování účetnictví, mezd a daní. Součástí je poskytování kompletního poradenství a daňová optimalizace. Pořádáme semináře a rekvalifikační kurzy. 

 

 

 

Poznámky pod čarou:

Funkcie