Reference

Co si o Daních pro lidi myslí jejich uživatelé? Přečtěte si reference spokojených klientů.

Klient, auditor

Velmi spokojen, aktuální informace, všem doporučuji.

 

Klientka, účetní

Dobré vyhledávání a vše na jednom místě.

 

Klientka, ekonomka v s .r. o.

Pokud potřebuji poradit, napíši svůj dotaz či problém a je mi vždy zodpovězeno. Jsem velmi spokojena s Daněmi pro lidi. Děkuji!

 

Klient, účetní
Aktuální informace, odborné články psané srozumitelně, odkaz na platné změny zákonů přehledně.

 

P. T., účetní
Vše je přehledné a aktuální. Školení jsou také vždy k tématu.

 

Klientka, účetní
Naprostá spokojenost,využívám pravidelně i poradenství,perfektní přehled o novinkách v daních a účetnictví.

 

I. S., účetní
Jsem velmi spokojená, zejména s možností chatu s poradci.

 

B. J., účetní
Portál mám předplacený krátce, takže jsem zatím využila jen chat s daňovým poradcem a slevu na webinář Notia :-) Chat si moc chválím, je to fajn ta možnost si problém s někým zkušeným prokonzultovat. Zejména paní Ing. Pšeničková je velmi ochotná a vstřícná.

 

Z. B., jednatel
Zatím mám kladné hodnocení. Ještě jsem neprostudoval všechny možnosti, ale věřím, že i to další bude přínosné.

 

Klient, ekonom v s. r. o.
Velice mi pomáhá. Pokud potřebuji poradit - přes chat je vždy plně zodpovězeno.

 

Klient, ekonom
Je pro mě přínosný ve všech oblastech. 

 

M. P., daňový poradce
Daně pro lidi užívám asi rok, zatím jsem nenarazil na vážnější problém v ovládání programu. Jako každá nová věc i produkt Daně pro lidi vyžaduje určitý čas, než se vyhledávání stane rutinní záležitostí. Líbí se mi možnost postupného přidávání a ubírání filtrů při vyhledávání odpovědi na zvolený problém.

 

Klient, auditor
Na jednom místě mnoho podkladů a informací, které bych jinak musel někdy i pracně hledat. Veliká spokojenost s aktuálností informací.

 

Klientka, spolumajitelka firmy
Potřebovala jsem poradit ohledně daní a účetnictví. Obrátila jsem se na odborníky z portálu Daně pro lidi. Na moje otázky jsem v krátkém termínu obdržela písemnou odpověď. Otázky byly zodpovězeny odborně a navíc srozumitelně. Jsem velice spokojena se spolupráci s tímto portálem.

 

J. M, účetní
Pomáhá mi v práci, aktuální řešení problémů - odpovědi odborníků.

 

Klientka, účetní
Líbí se mi Vaše prezentace i psané články. Využívám sem tam i chatovací pohotovost. Jsem za ni velmi ráda :) Prezentace i články máte hezky zpracované a u článků oceňuji i uváděné příklady.

 

Z. H., účetní
S portálem Daněprolidi.cz se mi pracuje moc dobře. Na odpověď jsem nečekala snad ani 24 hodin, byla jsem mile překvapená. Taky se mi líbí telefonická pomoc a navigace od velice příjemné paní. Předplatné mám první rok a určitě i na další období využiji této možnosti získávání informací. Myslím, že poměr cena : kvalita je perfektní.

 

P. O., účetní
Váš portál používám už skoro rok a jsem s ním nadmíru spokojena. Vyzkoušela jsem za svou daňovou a účetní kariéru více takto zaměřených portálů, ale Váš je bezkonkurenčně nejlepší. Největší plus je určitě daňová pohotovost. Několikrát jsem byla na  chatu a musím přiznat, že ing. Blanka Jindrová vždy profesionálně odpovídala.  Využila jsem i telefonické spojení s Bc. Tomášem Krůlem a i to  mi v dané situaci vždy pomohlo. Ze své zkušenosti vím, že odpovídat "nepřipraveně" na dotazovanou tématiku je velmi obtížné. I z tohoto důvodu, kdy jsem chtěla mít jistotu promyšlené odpovědi, jsem využívala  emailové otázky. 12 otázek ročně jsem vyčerpala zhruba za 9 měsíců. Odpovědi byly super rychlé, kvalitní, možná někdy až příliš opatrné. Velmi i vítám rozšíření o tématiku mezd. Fajn jsou i videoškolení. Tým lektorů, kteří spolupracují s portálem  je velice odborně kvalitní. 

 

D. Ř., účetní
Váš portál je fakt dobrý, svědčí o tom i Vaše partnerství se Svazem účetních. Těším se na Účetního poradce, kterého jsem roky nazpátek využívala, teď mi to už v této „dobíhající verzi“ nefunguje, stejně tak jako Zákony pro lidi. A úplně nejúžasnější věc je daňový chat, ten jsem už využila mockrát.

 

J. K.,
Děkuji Vám za pomoc s předplatným, celý rok jsem pravidelně čerpal z tohoto zdroje Daně pro lidi informace o DPH a správě daní. Články na toto téma byly zajímavé, a zejména přístup k tematickým zápisům jsem velmi ocenil. Také jsem zrušil své dřívější předplatné u konkurenčního poskytovatele, neboť Daně pro lidi jej plně nahradily.

 

 

 

 

Poznámky pod čarou:

Partneři

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.