Daňová pohotovost

Daňová pohotovost je odborná služba poskytována ZÁKAZNÍKŮM S PŘEDPLACENÝM PŘÍSTUPEM.

 

Doporučujeme:  >>NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY<<

 

Telefon

Úterý:    9:00 hod.-12:00 hod.

zelene-sluchadlo – odborník je dostupný
cervene-sluchadlo – odborník je momentálně nedostupný

Pro ověření klienta připravte IČ společnosti.

Online chat

Vážení klienti,

vzhledem k mimořádné situaci jsme nuceni příjmout některá opatření pro zvýšení bezpečnosti a ochrany zdraví. Online chat tak bude probíhat ve dnech úterý až čtvrtek každý týden až do odvolání.

Naši odborníci odpovídají na Vaše otázky i prostřednictvím online chatu přímo na portálu. Po přihlášení se Vám automaticky zobrazí chatovací okno v pravém dolním rohu Vaší obrazovky.

Podívejte se, jak pohotově a prakticky naši odborníci radí na chatu: UKÁZKY ONLINE CHATU

 

Na Vaše otázky odpovídají:

 

Úterý: 9:00 hod.-12:00 hod. Bc. Tomáš Krůl
Středa: 9:00 hod.-12:00 hod. Ing. Blanka Jindrová
Čtvrtek: 9:00 hod.-12:00 hod. Ing. Zuzana Pšeničková

 

Online rozhovor

Odpovědi prostřednictvím online rozhovoru poskytujeme na aktuální, předem ohlášené téma. Vyhlášené téma online rozhovorů najdete vždy na portálu v sekci Aktuality a zároveň Vás předem informujeme také e-mailem

Otázky zadáváte prostřednictvím formuláře, který je v daném termínu přístupný přímo v článku, ve kterém rozhovor probíhá. Poradce odpovídá na Vaše otázky přímo v průběhu online rozhovoru a následně odpoví i dodatečně na všechny otázky, které byly v tomto čase přijaté prostřednictvím formuláře.

Poznámka: Všechny formy Daňové pohotovosti (chat, online rozhovor, telefon, e-mail) mohou využívat jen registrovaní uživatelé portálu www.daneprolidi.cz 

 

E-mail

Informace v rámci Daňové pohotovosti jsou poskytované odborníky z ekonomické oblasti na základě informací od uživatele, přičemž mají jen poradní charakter.

Odpověď zasíláme do 14 dní na Vaši e-mailovou adresu.

Poznámka: Každý uživatel může požadovat zodpovězení maximálně 12 otázek za kalendářní rok, z toho maximálně 2 otázky za měsíc. Uživatel je povinen formulovat otázky jednoznačně, přesně a srozumitelně a musí se jednat pouze o otázky z oblasti daní a účetnictví. V případě otázek, které svým charakterem nespadají do oblasti daní a účetnictví, si poskytovatel vyhrazuje právo otázku nezodpovědět. Poskytovatel si rovněž vyhrazuje právo neodpovídat na otázky, které svojí náročností a nepřiměřeným rozsahem nespadají do obecného poradenství.

 

Vaše otázky můžete napsat na e-mail: listarna@daneprolidi.cz 

nebo

NAPIŠTE OTÁZKU PŘÍMO DO FORMULÁŘE:

Pouze pro předplatitele. Odpovídáme do 14 dní. Děkujeme

Funkcie

Partneři

--%>