Daňová pohotovost

Daňová pohotovost je odborná služba poskytována

ZÁKAZNÍKŮM S PŘEDPLACENÝM PŘÍSTUPEM.

NOVINKA: Telefonické poradenství

Úterý:    9:00 hod. - 13:00 hod.

Středa: 13:00 hod. - 15:00 hod.

zelene-sluchadlo – poradce poskytuje telefonické poradenství
cervene-sluchadlo – poradce momentálně neposkytuje telefonické poradenství

Při telefonickém poradenství si pro ověření klienta připravte IČ společnosti.

Online chat

Naši odborní poradci odpovídají na Vaše otázky i prostřednictvím online chatu přímo na portálu. Po přihlášení se Vám automaticky zobrazí chatovací okno v pravém dolním rohu Vaší obrazovky.

 

Odborní poradci odpovídají na Vaše otázky:

 Pondělí:  9:00 hod. - 13:00 hod.
 Úterý:  9:00 hod. - 15:00 hod.
 Středa:  9:00 hod. - 15:00 hod.
 Čtvrtek:  9:00 hod. - 15:00 hod.
 Pátek:  9:00 hod. - 13:00 hod.

 

Online rozhovor

Poradenství prostřednictvím online rozhovoru poskytujeme na aktuální, předem ohlášené téma. Vyhlášené téma online rozhovorů najdete vždy na portálu v sekci Aktuality a zároveň Vás předem informujeme i emailem

Otázky zadáváte prostřednictvím formuláře, který je v daném termínu přístupný přímo v článku, ve kterém rozhovor probíhá. Odborný poradce odpovídá na Vaše otázky přímo v průběhu online rozhovoru a následně odpoví i dodatočně na všechny otázky, které byly v tomto čase přijaté prostřednictvím formuláře.

Poznámka: Všechny formy online poradenství (chat, online rozhovor) mohou využívat jen předplatitelé portálu www.daneprolidi.cz 

 

E-mailové poradenství

Informace v rámci poradenství jsou poskytované odborníky z ekonomické oblasti na základě informácí od užívatele, přičemž mají jen poradní charakter.

Odpověď zasíláme do 14 dní na Vaši e-mailovou adresu.

Poznámka: Každý uživatel může požadovat zodpovězení maximálně 12 otázek za kalendářní rok, z toho maximálně 2 otázky za měsíc. Uživatel je povinen formulovat otázky jednoznačně, přesně a srozumitelně a musí se jednat pouze o otázky z oblasti daní a účetnictví. V případě otázek, které svým charakterem nespadají do oblasti daní a účetnictví, si poskytovatel vyhrazuje právo otázku nezodpovědět. Poskytovatel si rovněž vyhrazuje právo neodpovídat na otázky, které svojí náročností a nepřiměřeným rozsahem nespadají do obecného poradenství.

 

Vaše otázky můžete napsat na e-mail: listarna@daneprolidi.cz 

nebo

NAPIŠTE OTÁZKU PŘÍMO DO FORMULÁŘE:

Pouze pro předplatitele. Odpovídáme do 14 dní. Děkujeme

Funkcie

Partneři