Daňová pohotovost

Daňová pohotovost je odborná služba poskytována ZÁKAZNÍKŮM S PŘEDPLACENÝM PŘÍSTUPEM.

Zodpovídáme pouze dotazy z daňové a účetní oblasti.

Doporučujeme:  >>NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY<<

 

Telefon

Úterý:    9:00 hod.-12:00 hod.    

Mimo čas telefonické pohotovosti můžete využít jiné formy – chat, e-mail, uvedené níže na stránce.

Telefonní pohotovost je určena pouze platícím klientům portálu Daně pro lidi. Pokud ještě nemáte svoje předplatné, volejte na 212 247 888.

Pro ověření klienta si připravte Vaše IČO.

 

Online chat

Vážení klienti,

vzhledem k mimořádné situaci jsme nuceni příjmout některá opatření pro zvýšení bezpečnosti a ochrany zdraví. Online chat tak bude probíhat ve dnech úterý až čtvrtek každý týden až do odvolání.

Naši odborníci odpovídají na Vaše daňové a účetní otázky i prostřednictvím online chatu přímo na portálu. Po přihlášení se Vám automaticky zobrazí chatovací okno v pravém dolním rohu Vaší obrazovky.

Podívejte se, jak pohotově a prakticky naši odborníci radí na chatu: UKÁZKY ONLINE CHATU

 

Na Vaše otázky odpovídají:

 

Úterý: 9:00 hod.-12:00 hod. Bc. Tomáš Krůl
Středa: 9:00 hod.-12:00 hod. Ing. Blanka Jindrová
Čtvrtek: 9:00 hod.-12:00 hod. Ing. Zuzana Pšeničková

 

Online rozhovor

Odpovědi prostřednictvím online rozhovoru poskytujeme na aktuální, předem ohlášené téma. Vyhlášené téma online rozhovorů najdete vždy na portálu v sekci Aktuality a zároveň Vás předem informujeme také e-mailem

Otázky zadáváte prostřednictvím formuláře, který je v daném termínu přístupný přímo v článku, ve kterém rozhovor probíhá. Poradce odpovídá na Vaše otázky přímo v průběhu online rozhovoru a následně odpoví i dodatečně na všechny otázky, které byly v tomto čase přijaté prostřednictvím formuláře.

Poznámka: Všechny formy Daňové pohotovosti (chat, online rozhovor, telefon, e-mail) mohou využívat jen registrovaní uživatelé portálu www.daneprolidi.cz 

 

E-mail

Informace v rámci Daňové pohotovosti jsou poskytované odborníky z ekonomické oblasti na základě informací od uživatele, přičemž mají jen poradní charakter.

Odpověď zasíláme do 14 dní na Vaši e-mailovou adresu.

Poznámka: Každý uživatel může požadovat zodpovězení maximálně 12 otázek za kalendářní rok, z toho maximálně 2 otázky za měsíc. Uživatel je povinen formulovat otázky jednoznačně, přesně a srozumitelně a musí se jednat pouze o otázky z oblasti daní a účetnictví. V případě otázek, které svým charakterem nespadají do oblasti daní a účetnictví, si poskytovatel vyhrazuje právo otázku nezodpovědět. Poskytovatel si rovněž vyhrazuje právo neodpovídat na otázky, které svojí náročností a nepřiměřeným rozsahem nespadají do obecného poradenství.

 

Vaše daňové a účetní otázky můžete napsat na e-mail: listarna@daneprolidi.cz 

nebo NAPIŠTE DAŇOVOU A ÚČETNÍ OTÁZKU PŘÍMO DO FORMULÁŘE:

Pouze pro předplatitele. Odpovídáme do 14 dní. Děkujeme

Partneři

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.