Svaz účetních České republiky

Vážení klienti,

 

Poradce podnikatele s. r. o. a Svaz účetních České republiky, z. s. jsou partnerskými subjekty.

Svaz účetních ČR je odborným partnerem portálu. Důvodem partnerství je snaha nabídnout odborné veřejnosti nejlepší možný nástroj, který přináší řešení všech účetních a daňových otázek, vzdělává, pomáhá školám a má intuitivní ovládání.

Desítky let zkušeností obou subjektů v oblasti daní a účetnictví dávají našim klientům záruku, že Daně pro lidi jsou produktem, který je v České republice zcela výjimečný kvalitou a rozsahem poskytovaných informací a služeb, autorským týmem a funkcemi. 

Odborné texty, Daňová televize, Daňová pohotovost, účetní souvztažnosti, právní předpisy, komentáře zákonů, interní směrnice, interpretace NÚR - toto a mnoho dalšího vytváří jedinečnost našeho on-line portálu. Pestrou škálu informací zastupuje i bonus v podobě Zákonů pro lidi PLUS. Bonus náleží všem předplatitelům.

 

Daně pro lidi jsou garantem správných informací nezbytných pro Vaši praxi. V současnosti jsou z Účetního poradce převedeny do portálu i celky jako: 

  • České účetní standardy
  • Mezinárodní účetní standardy
  • Judikáty – autorsky zpracované
  • Stanoviska a sdělení institucí ČR
  • Sbírka mezinárodních smluv

 

Jak se dostanete k obsahu Účetního poradce na portálu Daně pro lidi?

Od 1. 1. 2021 původní systém Svazu účetních České republiky „Účetní poradce“ ukončil svou činnost. Je převeden do prostředí portálu Daně pro lidi. Jeho původní obsah je Vám nadále k dispozici v nové moderní podobě.

Při procházení obsahu portálu nepřehlédněte v pravém filtru možnost vybrat si výsledky z Účetního poradce nebo Metodických aktualit.

 

Jste členem Svazu účetních České republiky?

Využijte speciální nabídku pro nákup Daní pro lidi a díky připravenému formuláři objednejte zvýhodněné předplatné snadno a rychle.

 

Potřebujete pomoci s přechodem z Účetního poradce na portál Daně pro lidi?

Jsme Vám k dispozici, neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů.

 

Služby zákazníkům: +420 212 247 888 / sluzby@daneprolidi.cz

Představení a prezentace portálu: +420 737 518 210 / prezentace@daneprolidi.cz nebo využijte registrační FORMULÁŘ na bezplatnou online prezentaci.

 

Radost ze spolupráce – děkujeme

I díky Vám mohlo vzniknout jedinečné partnerství Svazu účetních České republiky a společnosti Poradce podnikatele. Výsledkem spolupráce se stal exkluzivní nadčasový online portál na českém trhu. Věříme, že portál Daně pro lidi budou Vaším nejlepším a neoblíbenějším účetním poradcem.

 

Poradce podnikatele & Svaz účetních České republiky

 

Logo SÚ ČR 1 nove_logo_DPL_velke

Poznámky pod čarou:

Partneři

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.