Svaz účetních České republiky

Vážení klienti,

dovolujeme si Vám oznámit, že společnost Poradce podnikatele s. r. o. a Svaz účetních České republiky, z. s. uzavírají významné partnerství. Tímto spojením se Daně pro lidi stávají společným projektem. Svaz účetních ČR je nyní jejich odborným partnerem.

Důvodem je snaha nabídnout odborné veřejnosti nejlepší možný nástroj, který přináší řešení všech účetních a daňových otázek, vzdělává, pomáhá školám a má intuitivní ovládání.

 

Desítky let zkušeností obou subjektů v oblasti daní a účetnictví dávají našim klientům záruku, že Daně pro lidi jsou produktem, který je v České republice zcela výjimečný kvalitou a rozsahem poskytovaných informací a služeb, autorským týmem a funkcemi.

Odborné texty, Daňová televize, Daňová pohotovost, účetní souvztažnosti, právní předpisy, komentáře zákonů, interní směrnice, interpretace NÚR - toto a mnoho dalšího vytváří jedinečnost našeho on-line portálu.

Daně pro lidi jsou garantem správných informací nezbytných pro Vaši praxi.

 

K 50. výročí Svazu účetních České republiky mohou jeho členové a uživatelé Účetního poradce využít speciální nabídku na nákup Daní pro lidi. Nevíte-li si rady, jak uplatnit Vaše výhody, nahlédněte do připraveného návodu.

Aby pro Vás bylo používání Daní pro lidi co nejpříjemnější, součástí produktu je bezplatné telefonické zaškolení po jejich zakoupení.

 

Pokud si nevíte rady, nebo máte jakékoliv otázky, zeptejte se našich zkušených operátorek na telefonním čísle +420 212 247 888.

Logo SÚ ČR 1 nove_logo_DPL_velke

Poznámky pod čarou:

Funkcie

Partneři

--%>