Poradce pro školy – propojujeme teorii s praxí

Dostat více praxe do českých škol – to je hlavní záměr programu firmy Poradce podnikatele, spol. s r. o., který realizujeme již několik let.

AKCE: Pro prvních 10 škol rozdáváme neomezené BEZPLATNÉ PŘÍSTUPY pro učitele a žáky do programu PP pro školy.

Poradce pro školy

Společnost Poradce podnikatele, spol. s r. o. působí na trhu ekonomických a právních informací a dlouhodobě podporuje školy a studenty různými způsoby. Poradce pro školy je program propojení teorie s praxí a je určený středním školám se zaměřením na ekonomiku, obchod, podnikání, daně a účetnictví.

Naše společnost podporuje vzdělávání a školy, a protože je majitel naší firmy také původním povoláním učitel, chceme přispět ke zlepšení výuky na středních školách a podpořit praktické vzdělávání.

Odborným partnerem projektu je Svaz účetních České republiky. 

Logo SÚ ČR 1

Propojujeme teorii s praxí

V praxi to znamená, že škola může za velmi výhodných podmínek získat pro studijní účely přístup k odbornému online systému Daneprolidi.cz a využívat tak všechny jeho informace, služby a funkce přímo na vyučovacích hodinách.

Žáci se mohou naučit pracovat s tímto odborným online systémem v konkrétních praktických situacích, čím si zvýší svoji kvalifikaci a šanci na uplatnění v zaměstnaní. Žáci se naučí pracovat se systémem, se kterým pracují největší odborníci v praxi. Díky tomu získají hodnotné informace a znalosti využitelné po dokončení studia.

Učitelům zjednoduší přípravu na vyučování. V případě, že škola projeví zájem, rádi ji zapojíme do programu. Pedagogy bezplatně zaškolíme a během roku se na nás mohou průběžně obracet se svými dotazy. Těšíme se, že PP Poradce pro školy je živým programem a již pomáhá i desítkám slovenských škol.

Věříme, že pomůže i Vám, přinese hlubší propojení s firmami a reálným životem, zkvalitní výuku a zlepší uplatnění žáků na trhu práce.

 

Zaregistrovat se do programu

 

Jak využít Daně pro lidi v hodinách?

  • možnost číst odborné texty, jejichž součástí jsou i příklady z praxe

  • editovat online formuláře; zkusit si vyplnit například daňové přiznání

  • získat obecný přehled o datech týkajících se správy daní v Kalendáři podnikatele

  • nastudovat právní předpisy z naší databáze Sbírky českých zákonů

  • sledovat videoškolení s účetní a daňovou tématikou

  • konzultovat problematiku v Daňové pohotovosti

  • být v obraze díky článkům ze světa daní a účetnictví, které denně doplňuje naše redakce

 

Kontaktní osoby pro zapojení se do projektu: